Suplementy białkowe FortisGO w podróży i w pracy

Suplemety w podróży i w pracy

Gdy pędzimy w codziennym biegu warto zauważyć jak wygodnym rozwiązaniem jest odżywcze białko FortisGO w saszetkach. Jest to szczególnie praktyczne jeśli nie mamy możliwości przygotowania pełnowartościowego posiłku – jesteśmy w pracy, w podróży, poza domem.

Osoby, które często podróżują i spędzają wiele godzin w samochodzie, pociągu, czy samolocie, mogą docenić to wygodne rozwiązanie. Wystarczy zabrać ze sobą kilka saszetek napojów proteinowych FortisGO, które w prosty sposób staną się bazą do przygotowania szybkiego napoju białkowego.

Taki wysokobiałkowy shake może być pełnym posiłkiem lub dodatkiem np. do orzechów i świeżych owoców. Możesz też w pracy skorzystać z naszego przepisu na owsiankę z białkiem.

Często dużym problemem wielu osób jest odżywianie się w pracy – brakuje w niej czasu na przerwę i niekiedy zapominamy o przygotowaniu czegoś, co moglibyśmy zabrać ze sobą do jedzenia.

Warto zatem mieć w domowej kuchni lub w biurowej szafce kilka zdrowych przekąsek o długim terminie ważności. Mogą być nimi suplementy białkowe FortisGO. Dzięki takim zapasom w łatwy sposób skomponujemy na szybko mały posiłek, który pomoże nam w zaspokojeniu głodu, nawet jeśli zapomnieliśmy zabrać ze sobą pełnego drugiego śniadania.

W podróży samochodem często nie mamy innej alternatywy niż przyautostradowy fast food. Jadąc w podróż wystarczy zabrać ze sobą saszetkę białka FortisGO, wodę i shaker do białka. W ten sposób nie tylko dostarczycie Waszym organizmom odpowiedniej porcji białka, ale także zaspokoicie głód i uniknięcie niezdrowych tłuszczów trans i gigantycznej ilości cukru, jakie zawiera śmieciowe jedzenie.