SŁOWO WSTĘPNE

Szanowni Państwo!

W imieniu polskiej marki FortisGO zapraszamy do współpracy, sięgania po nasze produkty zarówno konsumentów indywidualnych jak i partnerów dystrybucyjnych poszukujących na swoje rynki produktów o wyjątkowych cechach konsumenckich.

Agrema Poland Sp. z o.o. właściciel marki FortisGO to firma technologiczno-surowcowo-produkcyjna o wysokich kompetencjach i należąca do ścisłej czołówki zespołów w Polsce specjalizujących się w sensoryce wyrobów gotowych.

Nasze produkty powstają głównie w oparciu o naturalne składniki co oznacza, że w żadnym asortymencie nie znajdziemy np. sztucznych aromatów czy barwników. Do tego nie stosujemy składników o złej „sławie”, do którego świat nauki miałby zastrzeżenia czy wątpliwości z punktu widzenia bezpieczeństwa zdrowotnego.

Świadomość, że konsumenci naszych produktów powierzają nam swoje zdrowie skłania nas do poszukiwania i zastosowania tylko sprawdzonych i najlepszych surowców. Produkty tworzymy według najlepszej naszej wiedzy i receptur w zakładach produkcyjnych w oparciu o najwyższe standardy jakości BRC, IFS, GMP, ISO22000 itp. W ostatnim etapie i przed premierą rynkową wyroby gotowe poddawane są także wymagającej ocenie jakościowej również akredytowanych laboratoriów.

Biznes traktujemy jako perspektywę długoterminową z edukowaniem i budowaniem świadomości konsumenckiej, bo tylko w takim wariancie surowej oceny, oraz wyborze najlepszych produktów my konsumenci możemy liczyć na dobre zdrowie i kondycję na lata. Musimy przecież pamiętać, że już dziś poprzez swoje wybory pracujemy na stan naszego zdrowia za kilka i więcej lat.

Ale biznes to jest także narzędzie do realizacji celów wyższych, stąd także nasza pomoc, zaangażowanie i wsparcie dla młodych talentów, oraz nowych inicjatyw. Tak rozumiemy społeczną odpowiedzialność biznesu i wraz z rozwojem naszej marki zamierzamy ten cel w większym zakresie realizować.

Dążenie do perfekcji i kompetencje naszego zespołu technologicznego pozwalają przekazywać konsumentom wyjątkowe produkty. Posługując się przykładem naszego lidera produktowego – odżywek białkowych powiem, że dzięki naszym staraniom możemy pochwalić się produktem o najwyższych cechach konsumenckich takich jak: brak posmaków obcych, brak odczucia surowej wody, brak cukru, błyskawiczna rozpuszczalność bez pienistości, a pełny smak poczujemy od początku aż do finiszu smakowego. Do tego nasza oferta suplementów liposomalnych to obecnie najwyższa forma biodostępności i wsparcie dla zdrowia. Dość powiedzieć, że obecnie przemysł farmaceutyczny czyni najwyższe starania by w formy liposomalne „zamykać” leki.

Cały czas poszerzamy nasz asortyment o kolejne grupy produktów ku uciesze wiernych klientów ale liczę, że pozyskamy i nowych odbiorców.

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy, a przede wszystkim spróbowania naszych produktów. Jak wskazuje praktyka, podczas eventów sportowych i spotkań degustacyjnych na ustach konsumentów zawsze rysuje się szczery uśmiech zadowolenia po skosztowaniu naszych produktów. Liczymy, że także Wy Drodzy Państwo dołączycie do grona sympatyków „zdrowej energii” pod szyldem FortisGO.

Z wyrazami serdeczności i sportowym pozdrowieniem Mariusz Henzel.