Klubowe zawody “TEAM OF TWO” by KRZYKI 181

Krzyki181 - FortisGo

Działamy globalnie, wspieramy lokalnie. W dniu 17 grudnia odwiedziliśmy wrocławski Klub Sportowy Krzyki181 w czasie świątecznych zawodów “TEAM OF TWO”.

Ponad trzydziestu zawodników w dwuosobowych drużynach rywalizowało o tytuł “The Fittest Team”. Przyjechaliśmy wcześniej, bo zależał o nam nie tylko na promocji naszych produktów, ale także na poznaniu samego Klubu i jego członków osobiście.

Dla klubowiczów przygotowaliśmy degustacje odżywek białkowych. Każdy miał możliwość spróbowania dowolnego smaku z naszej linii czterech odżywek białkowych by sprawdzić, czy któryś z nich przypadnie do gustu.

Za każdym razem cieszymy się, jak słyszymy pochlebne opinie na temat jakości naszych produktów. Oczywiście ocena walorów smakowych jest ważna, a zawsze podkreślamy, że nasze produktu zawierają naturalne składniki oraz dobre jakościowo oraz bezpieczne komponenty.

Zawodnicy otrzymali pakiety startowe, a dla najlepszych przygotowaliśmy nagrody.

GRATULUJEMY PODIUM 🏆
🥇TEAM M&M – Maciej i Marek
🥈TEAM BAJZEL – Tereska i Agnieszka
🥉TEAM MOCNY SQUAD – Michał i Wiciu

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie jest zdrowa rywalizacja, gdzie sport jest przede wszystkim pasją i dobrą zabawą!

Jeżeli jesteś fanem zdrowego stylu życia, uwielbiasz sport, budujesz społeczność i masz w sobie pasję oraz lubisz dobrą zabawę to skontaktuj się z nami. Może warto poznać się bliżej i wspólnie wpierać swoje działania.

Zapraszamy do kontaktu.