FAQ - Pytania i odpowiedzi

Nie, aby dokonać zamówienia w naszym sklepie FortisGO.com nie ma konieczności posiadania konta.

Jeśli nie pamiętasz hasła do logowania skorzystaj z opcji „Nie pamiętam hasła” na stronie: https://fortisgo.com/pl/pl/zaloguj pomożemy Ci w odzyskaniu danych do logowania bądź wygenerowaniu nowego hasła.

Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta klienta sklepu i wejdziesz w zakładkę: ZAMÓWIENIA. Znajdziesz tam zarówno zamówienia bieżące jak i historię zamówień już zrealizowanych.

Standardowy czas realizacji to 2-3 dni robocze. W przypadku zamówień złożonych w okresie wzmożonych zamówień czas realizacji zamówień może się trochę wydłużyć. Staramy się realizować zamówienia możliwe jak najszybciej.

Zapraszamy do sprawdzenia kosztów przesyłki na naszej stronie w zakładce „Dostawa” https://fortisgo.com/pl/pl/dostawa.

Skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez pocztę email i jeżeli Twoja przesyłka nie została jeszcze spakowana i nie czeka jeszcze na kuriera to z pewnością będzie możliwość połączenia zamówienia. W przeciwnym razie konieczne będzie złożenie nowego zamówienia.

Tak. Przy wyborze formy płatności wybierz Przelew. Zostaniesz przekierowana(y) na stronę PAYU, z której w sposób szybki i intuicyjny dokonasz płatności. Jeśli zdecydujesz o płatności przelewem bankowym z banku nie występującym na liście lub utworzysz przedpłatę przekazem pocztowym, możesz także to zrobić pobierając nasze dane ze strony https://fortisgo.com/pl/pl/kontakt/ musimy jednak pamiętać, że czas przekazania Twojej wpłaty na nasze konto może potrwać kilka dni.

W naszym sklepie masz wiele opcji płatności. Korzystamy z usług serwisu PAYU, który zapewnia możliwość szybkiego przelewu wybierając swój bank. Jeśli chcesz zapłacić kartą jest również taka możliwość poprzez PAYU. Jeśli mimo wszystko występuje problem z płatnością wybierz opcję przelewu tradycyjnego i dokonaj płatności na wskazane dane.

Prosimy o kontakt mailowy na adres i podanie numeru zamówienia i wskazanie nazwy i ilości brakującego towaru lub niezgodnego z zamówieniem. Podejmiemy niezwłocznie działania aby rozwiązać problem.

a) dostawa – Kurier

Zachęcamy do sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. Szczególnie zwracaj uwagę na cechy zewnętrzne przesyłki, które mogą świadczyć o uszkodzeniu. Zrób proszę zdjęcia paczki z zewnątrz. Po otwarciu paczki w obecności kuriera sprawdź czy opakowania z produktem są całe czy nie są przerwane/rozerwane/otwarte i czy jest widoczna ingerencja wewnątrz opakowania. Jeżeli tak to prosimy o spisanie protokołu uszkodzenia z kurierem, który taki blankiet posiada. Prosimy o złożenie czytelnych podpisów przez Ciebie i Kuriera. W sytuacji uszkodzenia nie odbierzesz przesyłki pozostawisz produkt Kurierowi. Po czym prosimy o odesłanie protokołu na nasz adres email wraz ze zdjęciami uszkodzeń. W tej sytuacji dokonamy niezwłocznie ponownej dostawy.

b) dostawa – Paczkomat

Jeśli jest uszkodzenie zewnętrzne, prosimy zrobić zdjęcie paczki z zewnątrz, po czym nie odbierać paczki i zaznaczyć na monitorze w paczkomacie, że paczka jest uszkodzona. Jeżeli po odebraniu i rozpakowaniu paczki okaże się, że uszkodzony jest towar wewnątrz paczki, należy wypełnić protokół szkody (kliknij tutaj) oraz formularz reklamacji z zdjęciami i przesłać na nasz adres . Skontaktujemy się dalej w celu rozwiązania problemu.

Jeżeli przesyłka nie dotarła przez dłuższy czas, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

W celu zwrócenia całego zamówienia lub jego części prosimy o wypełnienie formularza odstąpienia od umowy. Skontaktujemy się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie po jego otrzymaniu, celem ustalenia szczegółów. Bardzo prosimy aby włożyć do paczki paragon i informację z numerem zamówienia, dziękujemy.

Tak! Nasi klienci mają prawo do zwrotu nienaruszonego towaru do 30 dni od momentu jego otrzymania.

W celu złożenia reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego i odesłanie na nasz adres mailowy . Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie od otrzymania zgłoszenia.

Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni.

Poczytaj więcej na naszym blogu

Glutation to jeden z najsilniejszych antyoksydantów, wspiera naszą witalność i opóźnia procesy starzenia.

Spis treściCo to jest glutation ? Właściwości, dawkowanie, przeciwwskazania.Glutation – właściwości.Glutation zredukowany – co to...

Witamina C, element niezbędny do produkcji kolagenu

Często sportowcy chcąc wspomóc zdrowie stawów sięgają po dostępne na rynku preparaty kolagenowe, jednocześnie zapominając...

Plejotropowe działanie Kreatyny.

Suplementacja kreatyną kojarzy się z budowaniem formy sportowej. W rzeczywistości kreatyna jest suplementem, który znajduje...

Jaka omega 3 najlepsza dla wegan?

Kwasy tłuszczowe EPA i DHA z grupy omega-3 to kwasy tłuszczowe, które wykazują szereg właściwości...

Osiągnij swój cel sportowy przy wsparciu programu suplementacji FortisGO.

Właściwy dobór suplementacji jest dopełnieniem dla przygotowania fizycznego i zdrowego odżywiania w drodze po osobisty...

Suplementy FortisGO z badaniami akredytowanych laboratoriów!

W nawiązaniu do coraz bardziej popularnego tematu związanego z jakością pożywienia, w tym jakości suplementów...

5 Korzyści Stosowania Suplementacji w CrossFicie

CrossFit to dynamiczna i wymagająca forma treningu, która zdobywa coraz większą popularność wśród entuzjastów sportu...

ENVIO BEACH CITY GAMES vol.5 – dzień 3

Dzień 3 – WAKEPARK ARENA Niedzielny poranek. Cisza, spokój, słońce dopiero wstaje, pusta plaża w...