Reco-Power – suplement przedstartowy zwiększający wydajność.

Bez względu na czy masz przed sobą strat w biegu ulicznym, czy zawodach crossfit, aby uzyskać, jak najlepszy możliwy wynik Twój organizm potrzebuje nie tylko odpowiedniego przygotowania w postaci treningu czy odżywiania, ale i także właściwej suplementacji bezpośrednio przed startem. Tu z pomocą przychodzą specjalne suplementy przedtreningowe, które zażyte bezpośrednio przed startem mogą pomóc w poprawie wyników sportowych. Wynika to z właściwości wspomagania naturalnej wytrzymałości przez zwiększenie przepływu tlenu i VO2 max. Takim właśnie suplementem jest Reco-Power od FortisGO.

Jak działa RECO-POWER?

Naturalne składniki zawarte w suplemencie pomagają zintensyfikować oddychanie tlenowe w mitochondriach. Dzięki temu podaż suplementu niweluje procesy beztlenowe, których efektem jest zakwaszenie mięśni i spadek intensywności podejmowanej aktywności. Pozwala to osiągać lepsze rezultaty w sporcie oraz doskonale wspiera regenerację mięśni po wysiłku fizycznym.

Zauważmy, że trening sprinterski o wysokiej intensywności hamuje oddychanie mitochondrialne. Taki system działania sprawia, że organizm nie będzie w stanie kontynuować aktywności o tak wysokiej intensywności przez dłuższy czas, co doprowadzi do obniżenia tempa biegu.

Składniki zawarte w Reco-Power pomagają zwiększyć przepływ tlenu do komórek, gdyż działają rozszerzająco na naczynia krwionośne, umożliwiając jednocześnie wykonywanie aktywności o wysokiej intensywności przez dłuższy czas. Co przekłada się na większą wydajność i lepsze rezultaty w sporcie.

Zalety działania RECO-POWER.

  • Większa wytrzymałość. Składniki zawarte w Reco-Power pomagają organizmowi w naturalny i bezpieczny sposób zwiększyć VO2 max i zmniejszyć zmęczenie mięśni.
  • Większa wydajność. Reco-Power pomaga poprawić sprint, VO2 max, próg mleczanowy, prędkość i moc. Opóźnia zmęczenie, wspiera funkcjonalność mięśni i przyspiesza regenerację.
  • Jest naturalny i bezpieczny. Reco-Power pomaga naturalnie przełamywać bariery. Gdyż wykorzystuje naukowo przetestowane naturalne związki.

Jak suplementować RECO-POWER, aby zwiększyć możliwości wysiłkowe?

Suplement należy zażywać doraźnie, w dzień zawodów lub intensywnego treningu. W przypadku intensywnego wysiłku/treningu lub w dniu startowym zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek na 30 – 45 minut przed startem oraz 2 kapsułki po ukończeniu zawodów lub treningu. Suplementacja po zakończeniu aktywności ma na celu przyśpieszenie procesu regeneracji. Zauważmy, że Reco-Power działa rozszerzająco na naczynia krwionośne, przez co przyspiesza nie tylko dostarczanie tlenu do mięśni, ale i składników odżywczych oraz przyspiesza usuwanie produktów ubocznych przemiany materii. Wszystkie te procesy wspomagają procesy regeneracji i umożliwiają szybszy powrót do treningów.

Podsumowanie.

VO2 max to miara ilości tlenu, którą organizm może zużyć na minutę, i jest wskaźnikiem wydolności fizycznej. Istnieją różne sposoby na zwiększenie VO2 max. Jest to głównie trening interwałowy i trening siłowy, ale z pomocą przychodzą także dostępne na rynku suplementy, które przez możliwości rozszerzenia naczyń krwionośnych zwiększają transport tlenu do komórek. Takim właśnie suplementem jest Reco-Power od FortisGO. Dzięki możliwościom zwiększenia VO2 max dzięki Reco-Power można ćwiczyć dłużej i intensywniej, uzyskując lepsze osiągi sportowe.

Bibliografia:

  1. https://repozytorium.amu.edu.pl/items/7d53ca12-e636-4971-baa4-df014f507125
  2. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1728869X13000063

Autorem artykułu jest: Marcelina Paszkowska / Dietetyk Kliniczny i sportowy