Marcelina Paszkowska

🏋️‍♂️ Dietetyk Kliniczny i sportowy. Trener żywienia dyscyplin wytrzymałościowych. Założycielka przychodni dietetycznej – Zdrowa Micha by Marcelina Paszkowska, Konsultant i dietetyk laboratorium medycznego – Zdrowe Geny. Autorka publikacji naukowych z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej.

🏃‍♀️ Z pasji biegaczka długodystansowa. Ambasadorka marki sportowej IQ croos the line, Martes Sport.

Na co dzień 5 razy w tygodniu biegam, 3-4 razy ćwiczę na siłowni. Startuję w biegach na dystansach od 5km, aż po maratony. Stale przesuwam granice moich możliwości, uzyskując nowe życiówki. Kocham sportowe emocje oraz uwielbiam dzielić się pasją z innymi. ❤️

Moje obecne osiągnięcia sportowe:

🏅 5 km- 19:47 🏅 10km- 40:45 🏅 Półmaraton- 1:28 🏅 Maraton- 3:16

Czy suplementacja jest ważna?

🏋️‍♀️ Stale powtarzam, że suplementacja jest nieodłącznym elementem żywienia sportowca. Bez wsparcia suplementacyjnego, sport na wysokim poziomie nie istnieje.

💊 Do kwestii suplementacji podchodzę z dużą rozwagą, lecz był czas, że przyjmowałam za duże ilości niesprawdzonych suplementów. W rezultacie, doszło do tego, że zanieczyszczone preparaty obciążyły moją wątrobę. Dzisiaj zarówno dla siebie, jak i swoich podopiecznych wybieram bezpieczne suplementy, ze sprawdzonych źródeł.

Dlaczego wybrałaś FortisGO ?

🏋️‍♀️ Przede wszystkim wysoka jakość produktów. Suplementy liposomalne, z których słynie marka FortisGo charakteryzują się wysokim stopniem absorpcji i nie zawierają wypełniaczy, co czyni je bezpiecznymi i godnymi polecenia. Poza tym cenię nasze rodzime, polskie marki.

Jakie suplementy FortisGO stosujesz?

🏋️‍♀️ Przed każdym startem stosuję suplement Reco Power, który wspomaga transport tlenu do komórek. 🏃‍♀️ Zaś w codziennym stosowaniu, bardzo lubię suplement omega3, które pochodzi z alg i pomaga wyciszyć stany zapalne w organizmie. 🌿 Ponadto za niesamowitą wygodę cenię odżywki białkowe od FortisGo. 🥤 Porcje są pakowane saszetkowo, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w dni kiedy krążę między treningami, pracą i innymi obowiązkami. Wtedy mam pod ręką gotową porcję białka, która jest mi niezbędna do prawidłowej regeneracji. To mega ważne, szczególnie dla osoby, która potrafi mieć 2 treningi dziennie. 💪

Czy możesz powiedzieć na swoim przykładzie, że suplementy FortisGo wspomagają wynik sportowy?

🏋️‍♀️ Bez wątpienia codzienna suplementacja wspomaga wiele funkcji organizmu, w tym regenerację, co pośrednio przekłada się na dyspozycję sportową oraz wyniki w sporcie. Z tych bezpośrednio działających suplementów zdecydowanie polecam Reco Power. 💪 Zauważyłam, że kiedy biorę go 30 minut przed startem, biegnie mi się o wiele lepiej i szybciej, niż bez niego.

👨‍⚕️ Dodam jeszcze, że na przykładzie swoich dietetycznych pacjentów- biegaczy widzę jaki progres następuje po wprowadzeniu odpowiednio dobranej suplementacji i unormowaniu diety. Co do tego, że suplementy mogą wspomagać wynik sportowy nie mam najmniejszych wątpliwości.