FortisGO oficjalnym sponsorem Team Polish Underdogs

Oficjalnie już jako FortisGo Polish Underdogs Team podbijamy nie tylko Trójmiasto, podbijamy Amerykę! W składzie Paweł Wensierski, Bartek Jarzembowski, Grzegorz Maraszkiewicz wystartujemy na Wodapalooza w Miami.

Jest to jedna z największych imprez crossfitowych na świecie, gdzie na jednej arenie rywalizują ze sobą najlepsi zawodnicy.

Trenując, przygotowując się do takich zawodów wiemy, jak ważna dla organizmu jest odpowiednio dobrana suplementacja. Dlatego chłopaki mają nasze 100% wsparcie.

12 grudnia odwiedziliśmy ich w Gdyni. Widząc jak chłopaki trenują, jesteśmy dumni, że mogliśmy stać się tego częścią, że przyłożyliśmy swoją cegiełkę do ich sukcesu.

“Warto dać z siebie naprawdę dużo, pokazać się z jak najlepszej strony-dla siebie, żeby potem jak najlepiej te chwile zapamiętać”.

“Czas spełnić jedno ze wspólnych marzeń i pokazać się na amerykańskiej arenie, na jednej z największych imprez crossfitowych na świecie. Nie jedziemy tam tylko wystartować, jedziemy tam pokazać kawał dobrego CrossFit’u i uzyskać jak najwyższą lokatę”
 
Przeprowadziliśmy z chłopakami wywiad, w którym opowiedzieli nam od czego zaczęła się ich przygoda z crossfitem i dlaczego wybrali akurat taki rodzaj sportu. Zobaczcie sami wypowiedzi Pawła, Bartka i Grześka.