ENVIO BEACH CITY GAMES vol.5

Niecałe półtora tygodnia temu zakończyły się zawody. Emocje już opadły, ale wspaniała aura tych zawodów, rywalizacji fair play, entuzjazm zawodników i kibiców skupionych wokół imprezy ciągle nam towarzyszy.

Takie zawody zostają bardzo długo w pamięci i zawodnik, kibic czy organizator chciałby, aby takie wydarzenie trwało jak najdłużej. W tym tkwi całe piękno sportu, a CROSSFITu w szczególności ! Podczas treningu myślisz tylko o tym, ile jeszcze granic musisz przekroczyć, ale gdy docierasz do końca zadania zakochujesz się w tym sporcie na nowo ze zdwojoną mocą. Ta dyscyplina spaja ludzi – nie ważne na jakim poziomie jesteś, każdy ma ten sam cel być lepszą wersją siebie, a dodatkowo dobrze się bawić i tworzyć społeczność na lata.

Fortisgo mówi „ Zdrowa Energia” i właśnie z tą zdrową energią weszliśmy w ten event. Wespół z organizatorami chcieliśmy przybliżyć CROSSFIT każdemu – niezależnie od płci, wieku czy sprawności. Przez 3 dni byliśmy nieodłącznym elementem tej całej układanki, aby stworzyć i umocnić „community”.

Przedstawiamy wybrane zdjęcia, a kompletny fotoreportaż podzielony został na dwie części:

Galeria zdjęć – dzień  1 i 2

Galeria zdjęć – dzień  3

Wybrane zdjęcia

Zobacz także

Fotogaleria ENVIO BEACH CITY GAMES vol.5 - dzień 1 i 2 Fotogaleria ENVIO BEACH CITY GAMES vol.5 - dzień 3
Niniejsza strona internetowa używa plików cookies, aby zapewnić Ci jak najlepszą jakość usług. Kontynuując przeglądanie akceptujesz naszą politykę prywatności.