ENVIO BEACH CITY GAMES vol.5 – dzień 1 i 2

Dzień 1

Pływalnia – Astoria Bydgoszcz, pięknie odrestaurowany obiekt. FortisGo przywitał zawodniczki i zawodników Kategorii Elite na basenie. Zawodnicy mieli do wykonania jedno zadanie – połączenie AirBike z piłką slamball oraz, rzecz jasna, pływaniem. Event był bardzo ciekawy dla samych zawodników i wiele namieszał na kolejne 2 dni zawodów.

Dzień 2

Kolejny dzień zawodów to już start wszystkich grup począwszy od kat. OPEN, Masters, aż do kat. ELITE. Atleci rozpoczęli zmagania od zadania  bardzo wydolnościowego, w którym wielką rolę odrywało przygotowanie tlenowe oraz siła przedramion. To zadanie wygrali „faworyci” poszczególnych kategorii. Dodatkowym utrudnieniem była bardzo wysoka temperatura w połączeniu z bezchmurnym słonecznym niebem, lecz jako partner ()i ja tutaj preferuję słowo patron zawodów, zadbaliśmy, aby KAŻDY zawodnik oraz kibic mógł się napoić naszym GENIALNYM produktem jakim jest CARBO, spróbować naszego BOOSTER-a, czy delektować się naszym chłodnym frappe z białkiem lub owsianką z białkiem.

Drugie zadanie tego dnia było typowo gimnastyczne. Zawodnicy mieli do wykonania określoną długość w chodzeniu na rękach, połączoną z pompkami na rękach przy ścianie oraz ergometrem wioślarskim lub Airbikem (w zależności od kategorii).: To zadanie doskonale pokazało poziom umiejętności gimnastycznych każdego ze startujących.

Na koniec dnia dla kat. OPEN oraz MASTERS zaplanowano szukanie maxa w rwaniu. Padło wiele personalnych rekordów ! Co ciekawe znacząca większość rekordów padło po wypiciu naszego BOOSTERA 🙂

Kat. Elite miała zaś do wykonania jak się potem okazało najciekawsze zadanie po względem widowiska: wchodzenie na linę na przemian z pracą na ciężkiej hantli. Typowy sprint wyjęty z crossfitowego rękawa. Tutaj atleci skomponowali nam przepiękny spektakl, zaspokajający najbardziej wybrednych widzów!!

Galeria zdjęć