Dlaczego odżywki białkowe FortisGO są praktycznym rozwiązaniem w naszej kuchni?

Odżywka białkowa z owsianką

Suplementy proteinowe FortisGO mają długi okres przydatności do spożycia – nie musimy ich trzymać w lodówce.

jednocześnie nawet jeśli zrobimy ich większe zapasy, to bez problemu możemy je przechowywać w szafce kuchennej przez kilka miesięcy.

Z wykorzystaniem instanizowanego napoju wysokobiałkowego FortisGO możemy przygotować wysokobiałkowy posiłek w kilka sekund (np. koktajl) lub kilka minut (np. owsianka). Taki produkt jest wygodnym rozwiązaniem dla każdego, kto niekiedy nie ma czasu lub siły na długie gotowanie.

Posiadanie suplementu białkowego FortisGO w proszku może przydać się nam także w sytuacjach, gdy nie zdążyliśmy zrobić zakupów. Do przygotowania koktajlu białkowego na ich bazie wystarczy nam woda –  gdy wymieszamy te dwa składniki, to otrzymamy gotowy do spożycia posiłek, który pomoże nam w zmniejszeniu głodu i odzyskaniu energii.

Z wykorzystaniem odżywki białkowej FortisGO możemy przygotować wiele ciekawych potraw. Przyda się ona nie tylko do koktajli na bazie wody – warto testować inne warianty shake’ów białkowych i blendować ją z owocami, mlekiem krowim lub roślinnym.

Odżywka proteinowa FortisGO w proszku może być także dodatkiem do owsianki – wystarczy, że wymieszamy z nią płatki owsiane i zalejemy wrzątkiem, a następnie podamy z orzechami i ulubionymi owocami. Ten produkt doskonale sprawdzi się jako składnik domowych batoników, zdrowych lodów, a nawet słodkich past do pieczywa.  Odżywcze białko FortisGO dzięki swojemu atrakcyjnemu smakowi urozmaici każdy fit-deser, a jednocześnie pomoże nam w pokryciu prawidłowej podaży białka.