Osiągnij swój cel sportowy przy wsparciu programu suplementacji FortisGO.

Właściwy dobór suplementacji jest dopełnieniem dla przygotowania fizycznego i zdrowego odżywiania w drodze po osobisty progres i sportowy sukces. Jeżeli planujesz duży wysiłek fizyczny i wzięcie udziału w wyczerpujących zawodach sportowych o dużej intensywności np. w maratonie, triathlonie, biegach przeszkodowych czy wyścigu kolarskim to podejmij wyzwanie z pomocą FortisGO i osiągnij swój cel sportowy.

Ale za nim to nastąpi wypróbuj nasze suplementy i sprawdź efekty w cyklu przygotowań do swojej imprezy sezonu. Skorzystaj z naszego programu suplementacji około startowej i osiągnij sukces.

Zapraszamy do poniższej lektury (lub pobierz plik).

Przygotowanie.

👍 Nasza dobra kondycja fizyczna, zdrowe odżywianie, właściwa dieta stanowią podstawy do podjęcia ekstremalnego wysiłku. A ten wymaga także wsparcia suplementacją. Bez niej trudno o sukces sportowy i regenerację powysiłkową. Dlatego w swoim programie startowym uwzględnij jak poniżej.

👍 Będąc pełni zdrowia i sił witalnych realizacja naszych celów sportowych ma dużą szansę powodzenia. Dlatego przyjmuj regularnie każdego dnia 1 kapsułkę LAKTOFERYNA 95% FORTIS, która zadba o Twoją odporność, wspomaga rozwój mikroflory jelitowej, ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, jest skutecznym transporterem żelaza zwiększając zawartość hemoglobiny w czerwonych krwinkach.

👍 2 – 3 dni przed zawodami zadbaj o dietę z dużym udziałem węglowodanów złożonych by zbudować zapasy energii. Ważne by to były posiłki lekkostrawne.

👍 2 – 3 dni przed zawodami wspieraj suplementacją kumulowanie zapasów glikogenu i w tym czasie przez 2-3 dni wypijaj 1-2 porcje 75g/500 ml wody napoju CARBO FORTIS PRO suplementu węglowodanowego z elektrolitami o osmolalności płynów ustrojowych.

👍 Przez 2 – 3 dni przed startem przyjmuj 2 razy dziennie kapsułkę MAGNEZ LIPOSOMAL FORTIS i popij wodą. Pamiętaj, że magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Forma liposomalna magnezu wniesie Twoją suplementację tym pierwiastkiem na wysoki poziom. Stosuj równolegle WITAMINA C LIPOSOMAL FORTIS w ilości 2 kapsułki dziennie, które ochronią Twój organizm przed stresem oksydacyjnym.

Przyjmuj 2 razy dziennie po 1 kapsułka OMEGA-3 LIPOSOMAL FORTIS która przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca, do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, wspiera właściwą pracę układu sercowo-naczyniowego.

👍 Właściwa dieta i skumulowany wcześniej glikogen stanowi bazę naszej energii w dniu startowym. W trakcie zawodów zapotrzebowanie organizmu na węglowodany stanowią wartość 1,0 – 1,5 g na kilogram masy ciała na godzinę. Jest to niezbędne w celu utrzymania właściwego poziomu glukozy we krwi, gwarantującego utrzymanie maksymalnego tempa podczas wysiłku i wysokiej zdolności koncentracji. Dlatego w trakcie zawodów szczególnie kiedy wysiłek podejmowany jest długotrwały powyżej 90 minut lub krótszy ale o dużej intensywności, interwałowy pamiętaj o przyjmowaniu węglowodanów i elektrolitów. W tym przypadku pomoże Wam CARBO FORTIS PRO napój węglowodanowy o osmolalności napojów izotonicznych zapewniający 281 kcal w 1 porcji, oraz elektrolity.

👍 Jeżeli Twoja waga to 75 kg, a np. dystans maratonu przebiegasz w 4 godz. to na trasie będziesz potrzebował(a) 4 porcje naszego CARBO FORTIS PRO, które dostarczy Ci 1124 kcal. A to oznacza wypicie 2 litrów napoju CARBO w ciągu 4 godzin co pozwoli Cię nawodnić, dodać energii i dostarczyć elektrolity. Byłoby idealnie by na trasie w kilku punktach Twoja grupa wsparcia dostarczyła CARBO FORTIS PRO odciążając częściowo bagaż podczas biegu. Ale jest także rozwiązanie, które pozwoli Ci na pełną samodzielność. Możesz zastosować np.PLECAK Z TORBĄ NAPOJOWĄ tu napełnisz silikonowy zbiornik 2 litrami CARBO FORTIS PRO który zapewni wsparcie na całym dystansie lub zabierz “na pokład” 2 jedno litrowe bidony napełnione CARBO FORTIS PRO.

W dniu startu.

👍 Po przebudzeniu wypij ½ szklanki ciepłej wody. Dzięki czemu metabolizm przyspieszy i pobudzisz do pracy układ pokarmowy.

👍 2-3 godz. przed startem zjedz lekkostrawne śniadanie, na które mogą składać się:

  • omlet z jajek i warzywami.
  • kanapka z chudą szynką, serem i warzywami.
  • chleb pełnoziarnisty z awokado i łososiem wędzonym.
  • jogurt z dodatkiem owoców i płatków migdałowych.

👍 przyjmij w trakcie śniadania 1 kapsułka WITAMINA C LIPOSOMAL FORTIS oraz 1 kapsułka OMEGA-3 LIPOSOMAL FORTIS, w obu przypadkach w dniu startu najlepiej wysyp zawartość kapsułek na łyżeczkę, połknij i popij wodą.

👍 2 godz. przed startem wypij pół porcji 37,5g/250 ml wody CARBO FORTIS PRO.

👍1 godz. przed startem wysyp z 2 kapsułek na łyżeczkę i przyjmij MAGNEZ LIPOSOMAL FORTIS i popij wodą.

👍 30 minut przed startem przyjmij wysypane z 2 kapsułek na łyżeczkę RECO-POWER i popij wodą. Ten suplement zwiększy oddychanie tlenowe w mitochondriach, wesprze wydolność i wyeliminuje lub co najmniej zredukuje zakwaszenie mięśni.

👍 15 minut przed startem wypij 1 porcję 200 ml BOOSTER, który doda sił Twoim mięśniom i pobudzi Cię do podjęcia dużego wysiłku.

👍 W trakcie pokonywania dystansu po upływie 30 minut pobierz po raz pierwszy ok.145 ml (ok.4-5 dużych łyków) CARBO FORTIS PRO i powtarzaj tę czynność co każde 15 minut. (Jeżeli ważysz 60 kg przyjmij w ciągu 4 godz.1,6 litra CARBO FORTIS PRO dzieląc na dawki po 115 ml i pobieraj je co 15 minut).

Na mecie.

Gratulujemy przekroczenia mety. Brawo. Nie mniej jednak nie zapominaj o regeneracji dlatego:

👍 Po zakończonym dystansie wypij co najmniej pół porcji CARBO FORTIS PRO by odnawiać energię, uzupełnić płyny, elektrolity by wejść na ścieżkę regeneracji.

👍 Do 20 minut po zakończeniu rywalizacji pobierz 2 kapsułki RECO-POWER co uchroni Cię przed bolesnością mięśni na skutek zakwaszenia i wesprze Twoją regenerację. Następnego dnia poczujesz się znacznie lepiej, bardziej wypoczęty(a).

👍 Następnie przyjmij lekki posiłek.

👍Wypij porcję KREATYNY dla przyspieszenia regeneracji.

👍 Nie zapomnij by w ciągu 2-3h od zakończenia zawodów wypić porcję BIAŁKA by zregenerować, odbudować mięśnie i zapobiec ich katabolizmowi.

👍 przyjmij przed snem z ostatnim posiłkiem 1 kapsułkę WITAMINA C LIPOSOMAL FORTIS oraz 1 kapsułkę OMEGA-3 LIPOSOMAL FORTIS, połknij i popij wodą.

Życzymy powodzenia i do zobaczenia na mecie. Jeżeli zdecydujesz się na nasz wybór, to podziel się swoim doświadczeniem i opinią.

Ze sportowym pozdrowieniem
Team FORTISGO 💪