Zdrowa energia od FortisGO

Odżywki białkowe, suplementy liposomalne, przedtreningówki

Wspomagają regenerację i kształtują sylwetkę. Niesamowite smaki, zero cukru, świetna rozpuszczalność i efekty suplementacji. Najlepszy wybór dla sportowców i osób aktywnych. Znakomite źródło białka, składnik fit-posiłków, przekąsek i alternatywa bez cukru dla słodyczy. Dla wszystkich tych, którzy chcą długo cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją fizyczną. 

FortisGO daje Ci więcej !

Wybór sportowców  

Suplementy diety FortisGO

Nowości i bestsellery

Wszystkie produkty

Aktualne promocje

Odżywki białkowe. Proteinowe wegańskie. Jakie chcesz.

Białko jest niezbędne w codziennej diecie, zarówno dla sportowców, jak i ćwiczących od czasu do czasu. Przyjmowanie odpowiedniej ilości białka jest niezbędne, żeby efekty treningu były widoczne. Odżywki proteinowe FortisGo to skoncentrowane suplementy w proszku do rozpuszczenia w wodzie. Smaki liczi i granatu, czekolady i wanilii sprawią, że po spróbowaniu nasze odżywki staną się twoimi ulubionymi. Dostępne są także w wersji wegańskiej.

Kup białko serwatkowe Kup białko wegańskie

Produkty liposomalne. Magnez. Witamina C. Omega-3. Co wybierasz?

Właściwa suplementacja witamin to jeden z warunków zachowania dobrego zdrowia. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć w sposób efektywny składniki odżywcze do organizmu – wtedy należy sięgnąć po suplementy liposomalne. Zamknięte w nich substancje czynne mają wysoką biodostępność, co przyspiesza ich wchłanianie. Badania dr Thomasa Levy i innych naukowców dowodzą, że witaminy liposomalne są do 100 razy bardziej efektywne niż zwykłe preparaty. A do tego dzięki fosfatydylocholinie liposomu zapewniają dodatkowe korzyści zdrowotne – efekt 2w1. Jeśli poszukujesz skutecznych witamin, mikroelementów sięgnij po suplementy liposomalne FortisGO! Czytaj więcej.

Kup magnez Kup witaminę C Kup OMEGA-3

Dlaczego FortisGO?

Zainspiruj się

Dołącz do drużyny #fortisgo

Polub nas na facebooku, obserwuj nas na instagramie i dodaj #fortisgo do swoich zdjęć. Co miesiąc możesz trafić tutaj i wygrać zestaw odżywek.

Cannot call API for app 380204239234502 on behalf of user 4918046531641742