FortisGo oficjalnym partnerem WKS Śląsk II Wrocław

WKS Śląsk Wrocław partnerem FortisGO

We środę, 15 marca 2023 r. Mariusz Henzel, właściciel marki FortisGO, producenta zdrowych suplementów dla sportowców, podpisał w Arena Tarczyński we Wrocławiu umowę o współpracy z drużyną WKS Śląsk II Wrocław w zakresie suplementacji zawodników.

Podjęcie partnerstwa z Klubem Piłkarskim WKS Śląsk Wrocław to kolejny etap w rozwoju firmy Agrema Sp. z o.o., który nie tylko polega na dostarczaniu profesjonalnych suplementów diety, ale także jest początkiem współpracy badawczo-naukowej opartej na wynikach zwrotnych i analizie skuteczności (dawkowania) na grupie sportowców WKSu.

Ambicją FortisGO jest rozwijanie współpracy i wnoszenie jej na wyższy poziom poprzez budowanie zaangażowania i świadomości żywieniowej oraz edukacji na polu odżywiania w celu osiągania optymalnych wyników w sporcie.

Warto nadmienić, że to już druga umowa o współpracy w Klubem WKS Śląsk Wrocław. Po dwóch latach testowania naszych produktów nadszedł moment, którym FortisGO stał się oficjalnym partnerem Klubu i mamy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą korzyści obu stronom.

Życzymy piłkarzom sukcesów w sezonie wiosennym.

Niniejsza strona internetowa używa plików cookies, aby zapewnić Ci jak najlepszą jakość usług. Kontynuując przeglądanie akceptujesz naszą politykę prywatności.