Paweł Wensierski

👷‍♂️ Z zawodu Inżynier budowy z pasji 100% sportowiec.
🏋️‍♂️ Startowałem w najbardziej prestiżowych zawodach drużynowych Crossfit – Wodopalooza 2023 kat. Elite wraz z Grzegorzem Maraszkiewiczem i Bartoszem Jarzemowskim.

  • 2 miejsce w Zawodach Athens throwdown 3 mens 2022 kat. ELITE 🥈
  • 10 miejsce w zawodach Lowlands throwdown 2022 kat. ELITE 🎖️
  • 11 miejsce w zawodach The european championships 2021 kat. ELITE🎖️
  • 3 miejsce Medieval Games 2019 kat ELITE 🏅
  • 3 miejsce w Zawodach Medieval Games 2022 kat Team 1🏆
  • 3 miejsce w zawodach Loginlab 2019-2022🏆
Czy suplementacja jest ważna?

💪 Aby osiągnąć sukces w sporcie zawodowym niezbędna jest spersonalizowana suplementacja, dieta oraz odpowiedni tryb życia.

🏋️‍♂️ Od lat stosuję podstawowe suplementy – Kreatyna, białko, kwasy omega, beta alanina, witaminy, magnez. Od pewnego czasu rozpocząłem eksperymenty z nootropami.

Pamiętaj, że spersonalizowana suplementacja i indywidualne podejście do diety i trybu życia mogą pomóc Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w sporcie zawodowym! 🏆💊🥗

Dlaczego wybrałaś FortisGO ?

Przede wszystkim bardzo dobra jakość produktów oraz bardzo dobre mieszanki 🏆💊🥗

Jakie suplementy FortisGO stosujesz?

💊 Magnez liposomalny – o wiele lepsza wchłanialność a co za tym idzie o wiele korzystniejsze efekty. 💪 Białko o bardzo dobrym składzie oraz braku dużej ilości słodzików, a co najważniejsze białko mimo , ze WPC nie leży na żołądku, i bardzo dobrze się trawi. 🍽️ Po zastosowaniu suplementów przez okres miesiąca magnezu, oraz witaminy C widać bardzo duża poprawę w regeneracji oraz zwiększonej odporności organizmu. 🌿