Krystian Mędygrał

🏋️‍♂️ Trener przygotowania motorycznego, 🏃‍♂️ fizjoterapeuta, 🏃‍♂️ zawodnik OCR. Sport i aktywność ruchowa pełni w moim życiu bardzo ważną rolę. Od dziecka jestem z nim związany, zaczynając od lekkoatletyki w której odnosiłem liczne sukcesy na arenie województwa, a także Mistrzostwach Polski.

🥇 Trenowałem także sztuki walki, sporty extremalne oraz sporty siłowo-wydolnościowe. Aktualnie moją dyscypliną sportową w którą się bardzo wciągnąłem i do której trenuje od kilku lat, są biegi przeszkodowe.

🏃‍♂️🔥 Na swoim koncie mam sporo udanych startów OCR na terenie Polski oraz imprezach międzynarodowych. 🌎🏅

Dlaczego wybrałaś FortisGO ?

🏋️‍♂️ Przez duża objętość i intensywność treningową, a także aktywną pracę jako trener i fizjoterapeuta muszę szczególnie dbać o regenerację, która jest kluczową komponentą w rozwoju sportowym. 💆‍♂️💤 Moim wsparciem w tej kwestii są suplementy diety od Fortisgo.

🥇 Dlaczego akurat ta firma? 🤔🏆 Ponieważ suplementy są wysokiej jakości, posiadają wygodne w stosowaniu opakowania, które mogę zabrać ze sobą na treningi, a także zawody. 🎒🚀 W swojej ofercie posiadają tylko suplementy o udowodnionym działaniu i przejrzystym składzie, które z czystym sumieniem mogę polecić. 👍🌿

Jakie suplementy FortisGO stosujesz?

🏋️‍♂️ Suplementy, które stosuje to:

  • WHEY PROTEIN Fortisgo – super smaki, wygodne opakowania, wysoka jakość oraz dobry skład.🥤
  • BOOSTER 10000 Fortisgo – dobre wsparcie przed treningiem i zawodami, super skład i proporcje. Bez zbędnych dodatków. 💪
  • VEGAN Omega-3 liposomalna – jako wsparcie zdrowia i regeneracji.🌿
  • RECO-POWER – Wsparcie regeneracji po ciężkich jednostkach treningowych i zawodach. 🛌