Suplementy białkowe FortisGO w diecie odchudzającej

Dieta a suplementacja

Warto podkreślić, że ze względu na to, że odżywczy napój proteinowy FortisGO instant jest skoncentrowanym białkiem, to za sprawą tego makroskładnika będzie nam dużo łatwiej uregulować apetyt na diecie redukcyjnej.

W wielu badaniach naukowych wykazano, że zwiększona zawartość białka w diecie sprzyja zmniejszeniu nasilenia uczucia głodu i tak silnego efektu nie można uzyskać na takim samym poziomie za sprawą zwiększenia proporcji węglowodanów lub tłuszczu w diecie.

Z tego względu w czasie redukcji masy ciała warto tak komponować posiłki, aby zawierały one dodatek białka – na śniadanie możemy dodać twaróg lub jajka, na obiad mięso, rośliny strączkowe, albo ryby, a na kolację ryby, pasty ze strączków, jajka czy twarogi.

Wybór jest szeroki, lecz niekiedy brakuje nam czasu na skrupulatne gotowanie wszystkich posiłków – w takim przypadku możemy ułatwić sobie życie poprzez wprowadzenie białka FortisGO do niektórych posiłków.

Przykładowo na śniadanie, przekąskę czy podwieczorek możemy wypić koktajl białkowy lub jogurt z dodatkiem odżywki. Dzięki temu zjemy coś smacznego, co jednocześnie pomoże nam w regulowaniu apetytu, nawet gdy nie mamy czasu na gotowanie.

Niniejsza strona internetowa używa plików cookies, aby zapewnić Ci jak najlepszą jakość usług. Kontynuując przeglądanie akceptujesz naszą politykę prywatności.